با میکسین، فروشگاه اینترنتی خود را بدون نیاز به دانش فنی و برنامه‌نویسی بسازید.
14 روز تست رایگان فروشگاه
14 روز تست رایگان فروشگاه
افتتاح فروشگاه
فروشگاه‌های نمونه
shop3-desktop
shop3-mobile
shop5-desktop
shop5-mobile
shop6-desktop
shop6-mobile
فضا و ترافیک رایگان
ارسال رایگان پیامک سفارش‌ها
دامنه.ir رایگان
14 روز تست رایگان
14 روز تست رایگان
چرا میکسین؟
safe
امن
قابل اعتماد
امنیت همواره نقش مهمی در زندگی و مخصوصا شغل ما دارد. میکسین روی امنیت فروشگاه‌های خود حساس بوده و تمامی استانداردهای امنیتی را به بهترین شکل پیاده‌سازی کرده است. فروشگاه ایمن باعث اعتماد کاربرها می‌شود.
fase
سریع
راه‌اندازی تنها با چند کلیک
برای یک فروشنده‌ی خوب سرعت بسیار مهم است. دسترسی های طبقه بندی شده کمک کرده تا تعریف محصول جدید، ایجاد یک کد تخفیف و یا راه‌اندازی یک فروش ویژه در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام پذیرد.
easy
آسان
نیازی به متخصص ندارید
ساخت فروشگاه اینترنتی و طراحی پنل مدیریت به شکلی است که هر شخصی با کمترین اطلاعات از دنیای دیجیتال توانایی تعریف محصول و مدیریت سایت فروشگاهی شما را دارد.
seo
سئو پیشرفته
به شکل خودکار و اثربخش

برای همه مهم است که وقتی نام محصول یا خدماتشان در گوگل جستجو شود، جزو نتایج صفحات اولیه دیده شوند. میکسین سایت ساز رایگانی است که به طور خاص روی سئوی فروشگاه‌های خود سرمایه‌گذاری ویژه‌ای کرده است.

inexpensive
به صرفه
عدم نیاز به هزینه اولیه
نگران قیمت طراحی سایت فروشگاهی خود نباشید. همکاری شما با میکسین به صورت شارژ ماهیانه و مبلغ‌های بسیار کمی می‌باشد، به همین دلیل نیازی به هزینه ابتدایی برای شروع کسب و کار خود نخواهید داشت و فروش بدون کمیسیون را تجربه خواهید کرد.
torob
سازگار با ترب و ایمالز
اتصال بهینه و سریع
ترب و ایمالز برترین موتور جستجوهای خرید کالا می‌باشند که کالاهای بیش از 10000 فروشگاه اینترنتی را در خود جا داده و به کاربران امکان مقایسه قیمت و شرایط را می‌دهند.
responsive
واکنش‌گرا
طراحی بهینه برای تمام دستگاه‌ها
واکنش گرا (ریسپانسیو) به این معناست که سایت فروشگاهی شما روی تمامی دستگاه‌ها مانند لپ‌تاپ، تبلت و موبایل به صورت بهینه و درست نمایش داده می‌شود.
support
پشتیبانی رایگان
آنلاین و رایگان
شما همواره می‌توانید در همه مراحل راه‌اندازی و مدیریت فروشگاه خود از آموزش‌ها و پشتیبانی رایگان توسط کارشناسان میکسین بهره‌مند شوید.
variation
کالاهای متنوع
پشتیبانی از ویژگی‌های متنوع کالاها
فرض کنید یک گوشی تلفن همراه در دو حالت حافظه ۳۲ و ۶۴ گیگابایت وجود دارد و همچنین رنگ این محصول هم روی قیمت تاثیرگذار است. شما در کوتاهترین زمان می‌توانید قیمت و شرایط مدل‌های مختلف را مدیریت کنید.
اگر در اینستاگرام صفحه فروش دارید، محصولات خود را با یک کلیک به میکسین منتقل کنید.
فروشگاه‌ساز میکسین
با تماشای ویدئو با میکسین آشنا شوید.
افتتاح فروشگاه
برای راه‌اندازی فروشگاهت نیاز به مشاوره داری؟
برای دریافت مشاوره، شماره‌ت رو اینجا بنویس.
ثبت